O każdej porze dnia i nocy…

ksiezyc
można się w szkole czegoś nauczyć!
O tym, że w szkole można ciekawie i konstruktywnie spędzić czas nie tylko w ciągu dnia, przekonali się ci, którzy wzięli udział w 10-godzinnych warsztatach nocnych pod wymownym tytułem „Poznaję siebie – wybieram zawód”, które rozpoczęły się 24 listopada
o godz. 20.00.
Osiemnastu śmiałków postanowiło w ten piątkowy wieczór nie próżnować
i wartko przywędrowali do szkoły. Spragnieni wiedzy o sobie samych z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Wyśmienite nastroje sprzyjały atmosferze integracji i dobrej zabawy.
Od zmierzchu do świtu uczniowie próbowali dowiedzieć się o sobie samych jak najwięcej. Nastawieni na autorefleksję i zgłębianie własnego „ja” nazywali swoje zainteresowania i umiejętności, określali własną hierarchię wartości, wskazywali mocne strony, sprawdzali sprawność zmysłów i odkrywali zdolności manualne. A wszystko to w dostępnej formie zajmujących zabaw, ćwiczeń i wyzwań przygotowanych przez szkolnego doradcę zawodowego – Joannę Adaszek oraz nauczycielkę języka polskiego – Izabelę Dróżdż.
Oj, było co robić! Nikt przez noc całą nie zmrużył oka.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.