W dniu 26 października 2018 roku uczniowie wzięli udział w projekcie „Pamiętamy o łódzkich ofiarach intelligenzaktion” zorganizowanym przez łódzki odział Instytutu Pamięci Narodowej. Pierwsze zadanie polegało na przygotowaniu prezentacji poświęconej wskazanemu bohaterowi i przedstawieniu jej. Nasi licealiści uczestniczyli również w warsztatach, w trakcie których mogli poszerzyć swoją wiedzę historyczną.
Pamiętamy o łódzkich ofiarach intelligenzaktion
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa