Z okazji Walentynek w naszej szkole stanęła specjalna ławeczka, na której można było wykonać okolicznościowe zdjęcie (często z dużą dawką humoru :) Prężnie działała także walentynkowa poczta a szkolne radio puszczało "serduszkowe" przeboje :)
Piątek pod znakiem Walentynek
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa