Pracownia mechatroniki z nowoczesnymi panelami

Pracownia mechatroniki samochodowej w naszej szkole została wyposażona w nowoczesne panele mechatroniczne, które umożliwiają uczniom na poznanie budowy i zasad funkcjonowania poszczególnych układów pojazdów. To jeden z elementów realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Do dyspozycji uczniów są m.in. panele obrazujące działanie systemu magistrali can bus w układzie komfortu, systemu wtrysku paliwa Yamaha, systemu zintegrowanego typu D-Jetronic, czy układu hamulcowego.

Projekt "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim" współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014 - 2020.