Serce dla serca <3

W dniach od 13. do 14. lutego 2023 r. obchodziliśmy w naszej Szkole w szczególny sposób Dzień Świętego Walentego. Szkolny Klub Wolontariatu zainicjował akcję dobroczynną pod hasłem „SERCE DLA SERCA”.
W ramach akcji otwarta została kawiarenka ze ciastami własnego wypieku oraz gorącymi napojami (kawą i herbatą). Można było także zakupić gotowe słodkie walentynkowe upominki-niespodzianki z zabawnymi dedykacjami dla swoich bliskich, dla swojej Walentynki, czy też dla swojego Walentego. Dochód ze sprzedaży wspomoże przedsięwzięcia charytatywne Szkolnego Klubu Wolontariatu.

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA WSPIERCIE, OKAZANE ZAUFANIE, CIEPŁĄ ATMOSFERĘ PEŁNĄ RADOŚCI I MIŁOŚCI ORAZ ŻYCZLIWĄ POMOC DLA INICJATYWY „SERCE DLA SERCA”.

KAŻDY PRZYJAZNY GEST Z WASZEJ STRONY BYŁ WSPÓŁAUTOREM POWODZENIA CAŁEJ AKCJI.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA: DYREKCJI SZKOŁY, NAUCZYCIELOM, RODZICOM, UCZNIOM, WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZKOŁY, RADZIE OSIEDLA POŁUDNIE.

„Jeden z najgłębszych sekretów z życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
 jest tym, co warto robić”
Carrool Lewis