Sleeveface, czyli zdjęcie z okładką

W bibliotece szkolnej powstała niecodzienna sesja zdjęciowa. Sleeveface to fotografie osób częściowo zasłoniętych przez starannie dobrane okładki książek. Niezwykłe połączenie fragmentu sylwetki całkiem realnej postaci z jej książkowym alter ego zaskakuje i bawi, zachwyca kreatywnością i za każdym razem łudzi wzrok widza.

Sesja była doskonałą zabawą dla miłośników książki i fotografii, a przy tym świetną okazją do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z jej zasobami.
Owocem sesji, w której wzięli udział uczniowie klasy III C LO, jest wystawa prezentowana na parterze budynku A, w korytarzu prowadzącym do biblioteki szkolnej.
Zapraszamy do obejrzenia sleeveface z książką. Może widok okładki sfotografowanej w tak wyjątkowy sposób zachęci was do sięgnięcia  po książkę – niekoniecznie tę ze zdjęcia.