Stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego

Departament Sportu i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XVII edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.
Nabór wniosków o przyznanie stypendium odbędzie się w terminie od 24 stycznia do 17 lutego 2023 r.

Zgodnie z Regulaminem przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego, do składania wniosków w kategorii „uczeń” uprawnieni są dyrektorzy lub wicedyrektorzy szkół ponadpodstawowych (licea ogólnokształcące, technika, branżowe szkoły I i II stopnia, szkoły policealne, z wyłączeniem szkół dla dorosłych). Każdy podmiot może złożyć do 3 wniosków o przyznanie stypendium. Wewnętrzny tryb wyłaniania wniosków składanych przez szkoły określają dyrektorzy szkół.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i do składania wniosków. Szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków zawarte są w załącznikach.

ogłoszenie o naborze_stypendia 2023 (pdf) 0.00mb, (Pobrań: 0)
Regulamin stypendia jednorazowe 2023 (pdf) 0.27mb, (Pobrań: 73)
Załącznik nr 1 wniosek uczeń 2023 (docx) 0.00mb, (Pobrań: 0)