Tydzień Gier Planszowych w bibliotece szkolnej

W poniedziałek 4 marca 2024  w bibliotece ZSP nr 2 rozpoczął się Tydzień Gier Planszowych. Przez cały tydzień uczniowie liceum i technikum wraz z wychowawcami odwiedzali naszą czytelnię, aby ćwiczyć refleks, wzrok i podzielność uwagi, jednocześnie rywalizując z kolegami o wygraną.
Tydzień Gier Planszowych to już nasza tradycja. Co roku korzystamy z tej okazji, żeby przypominać sobie dawne dziecięce planszówki i poznawać nowe, bardziej skomplikowane. Wszyscy uczestnicy – a jest ich naprawdę wielu! – mogą się przekonać, że gry planszowe to świetna odskocznia od świata pełnego komputerów, telefonów komórkowych i telewizji.
Szerokie zainteresowanie, atmosfera koleżeńskiej rywalizacji i wiele pozytywnych emocji, jakie w tych dniach wypełniają szkolną czytelnię, przekonują, że Tydzień Gier Planszowych jest cenną okazją do kreatywnego spędzania czasu.