Tydzień Gier Planszowych w bibliotece szkolnej

20160119_092930 [1600x1200]

Od 18.01. 2016 r. w bibliotece ZSP nr 2 rozpoczął się Tydzień Gier Planszowych. Przez kolejne dni, aż do 25 stycznia, uczniowie liceum, technikum i szkoły zawodowej wraz z wychowawcami będą odwiedzać naszą czytelnię, aby ćwiczyć refleks, wzrok i podzielność uwagi, jednocześnie rywalizując z kolegami o wygraną.

Jest to dobra okazja, żeby przypomnieć sobie dawne, dziecięce planszówki i poznać nowe, nieco inne i bardziej skomplikowane. Wszyscy uczestnicy – a jest ich naprawdę wielu! – mogą się przekonać, że gry planszowe to świetna odskocznia od świata pełnego komputerów, telefonów komórkowych i telewizji oraz okazja do kreatywnego spędzania czasu.
Szerokie zainteresowanie, atmosfera koleżeńskiej rywalizacji oraz wiele pozytywnych emocji, jakie w tych dniach wypełniają szkolną czytelnię, skłania do myśli, że Tydzień Gier Planszowych jest potrzebną, coroczną akcją biblioteki szkolnej. Zapraszamy.