V Konkurs Mechaniczny - tym razem online!

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w V Konkursie Mechanicznym. Konkurs skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z miasta i powiatu piotrkowskiego.
Z uwagi na sytuację epidemiczną, tegoroczna edycja Konkursu Mechanicznego zostanie przeprowadzona w formie online 25 marca 2021 r. Zgłoszeni uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązanie testu na czas z wykorzystaniem platformy internetowej.

Celem Konkursu jest stworzenie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności z branży mechanicznej i motoryzacyjnej, stworzenie możliwości współzawodnictwa, rozwijanie zainteresowań technicznych wśród uczniów. Ponadto pragniemy zachęcić uczniów i nauczycieli do czynnego zainteresowania się działaniami organizowanymi na terenie środowiska lokalnego skierowanymi bezpośrednio do młodych ludzi.

Konkurs organizowany jest we współpracy z MBL Poland sp. z o.o., Grupą Famur, Zamet Industry oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Mechaników Polskich.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 marca 2021 r.
Zgłoszenia należy kierować pod adres mailowy: zsp2@zsp2.piotrkow.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

ORGANIZATOR:
- Mariusz Sobański – tel. 785-345-260

Karta zgłoszeniowa (pdf) 0.22mb, (Pobrań: 60)
Regulamin (pdf) 0.24mb, (Pobrań: 75)
Zgoda rodziców (pdf) 0.33mb, (Pobrań: 55)