8 marca 2018 roku trójka uczniów z naszej szkoły pojechała zmierzyć się z testem ze znajomości województwa łódzkiego. Do walki o jak największą ilość punktów stanęli: Klaudia Stasiak i Nikodem Misi z klasy 2c LO oraz Piotr Borkowski z klasy 3c LO. Test składał się z 50 bardzo szczegółowych pytań dotyczących naszego województwa. Niestety nie znaleźliśmy się w najlepszej 10, ale wyjazd uznajemy za udany. W kolejnym roku znów próbujemy!!! Opiekunem była p. Izabela Makowska
WOJEWÓDZTWO W SERCU POLSKI
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa