Wyniki I konkursu filmTECH

08 kwietnia br odbyła się I edycja konkursu filmowego filmTECH, którego celem było  rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa.
Uczestnicy mieli za zadanie nagrać krótki film na jeden z trzech wybranych tematów:

„…Zastosowanie materiałów w technice….”
„…Historia rowerów…”
„…Ekologiczne źródła energii…”

Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wśród uczestników wyłoniono zwycięzców.

I miejsce  - Piotr Leman ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim, który nagrał film na temat: „…Historia rowerów…”

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Sponsorami nagród były firmy: MBL Poland Sp.z o.o., Famur S.A., Zamet Industry w Piotrkowie Trybunalskim
Pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Konkurs przygotował i przeprowadził nauczyciel ZSP nr 2: Mariusz Sobański, Bogusław Dróżdż wraz z Michałem Braunem odpowiedzialnym za pomoc techniczną podczas trwania konkursu.

Zwycięzcę wraz z opiekunem zapraszamy po odbiór nagrody w piątek (22 kwietnia) o godz. 12:00 do naszej szkoły (ul. Dmowskiego 38e).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie już za rok.