Wyniki  konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową…))

.

Spośród zgłoszonych prac jury wytypowało i przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:
I miejsce ex aequo zajęły: Katarzyna Malec z klasy III La oraz Natalia Lebelt również z III La
II miejsce ex aequo zajęli: Kinga Braun z klasy II Lc oraz Krzysztof Wnęk z klasy III Lf
III  miejsce ex aequo zajęły trzy osoby: Daria Jeż z II Lc, Mateusz Lemparty z III aBs oraz Krzysztof Szyja z I Ta.
Przyznane wyróżnienia: Wiktoria Lewandowska III aBs, Kacper Cieśla III aBs, Adam Szwedo III aBs, Paweł Wojciechowski III aBs, Alan Patryjarcha III aBs, Karolina Ptasińska IV Ta oraz Yevhenni Koliada III aBs.
Bardzo dziękujemy naszym uczestnikom za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy pomysłowości i kreatywności oraz zajętych miejsc!!
Wszystkie zgłoszone kartki do konkursu zostały wysłane do partnerów naszej szkoły..))

Z uwagi na pracę w trybie zdalnym nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.