Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 będzie miało miejsce w piątek - 24 czerwca - o godz. 10:00 na dużej Sali Gimnastycznej.
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego
- Erasmus+ podsumowanie projektu.
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas