W dniu 05.04.2018r. odbyła się zbiórka krwi, w której uczestniczyli pełnoletni uczniowie z klas: I Lc, II Lc, III Lc, II Tc, III Tb, IV Td i III Sba. Na zbiórkę przyszło 19 uczniów. Po weryfikacji lekarskiej krew oddało 14 uczniów. Łącznie zebrano ponad 6 litrów krwi. Serdecznie dziękujemy
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa