W dniu 08.11.2018r. odbyła się zbiórka krwi, w której uczestniczyli pełnoletni uczniowie z klas: II SBa, III Lc, IV Tb i IV Tc. Na zbiórkę przyszło 15 uczniów. Po weryfikacji lekarskiej krew oddało 13 uczniów. Łącznie zebrano około 6 litrów krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za oddaną krew.
Ostatnie aktualności
- Ciekawa lekcja poświęcona odzieży...
- Młodzieżowe Międzyszkolne Zawody...
- FESTYN EKOLOGICZNY w naszej szkole :)
- Otwarta lekcja "Wesele"
- „Dyktando z języka angielskiego”
- FESTYN EKOLOGICZNY
- Uroczyste rozdanie dyplomów
- EkoSzkoła zaczyna się od każdego z nas
- Sukces uczniów naszej szkoły w...
- Dzień Geografa