„Zostań Super Zakrętakiem” - II edycja

SuperZakretak
UWAGA! WYSTARTOWAŁA II EDYCJA RYWALIZACJI DLA WSZYSTKICH SUPER ZAKRĘTAKÓW
W poprzednim roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła przyłączyła się do projektu „Zostań Super Zakrętakiem” realizowanym przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”. Akcja jest objęta Honorowym Patronatem Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
Realizując to ekologiczne przedsięwzięcie zebraliśmy wspólnie w poprzednim roku 162 kg zakrętek, które przekazaliśmy dla Hospicjum by wesprzeć realizację marzeń jego podopiecznych.
SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU wraz z opiekunem panią Barbarą Krawczyk (koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły) powtórnie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły do dalszego stałego wspierania akcji. Wszystkie klasy zapraszamy do rywalizacji o zaszczytny tytuł „Klasy Super Zakręconej 2017/2018”
Połączmy powtórnie siły by przynieść jak najwięcej uśmiechu i radości podopiecznym  Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.
KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC…
NIE WRZUCAJCIE NAKRĘTEK DO ŚMIETNIKA,
PRZYNIEŚCIE JE DO SZKOŁY!