W hali OSIR odbył się Turniej Szachowy pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
30-11-2022

Bajkowe Andrzejki

W dniu 25.11.2022 roku odbyła się w naszej szkole integracyjna zabawa andrzejkowa. W tym popołudniowym spotkaniu wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką pani Barbary Krawczyk oraz pani Katarzyny Krawczykoraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” oraz rodziny z dziećmi z Osiedla Południe.
We współpracy z Radą Osiedla Południe zapraszamy na imprezę "Bajkowe andrzejki" - 25 listopada w godzinach 16:00-19:00.
Dziś naukę w budynku naszej szkoły rozpoczynają uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 12. Witamy was u siebie i mamy nadzieję, że będziecie się tutaj dobrze czuć.

16 listopada odbyła się wycieczka uczniów klas II, III i IV technikum kształcącego w zawodzie technik mechanik. Uczniowie mieli okazję zwiedzić największy zakład produkcyjny branży lotniczej w Wielkopolsce - Pratt & Whitney, który mieści się w Kaliszu.
10-11-2022

Warszawa nieugięta

9 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłym koncercie „WARSZAWA NIEUGIĘTA” w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. Projekt został realizowany przez Fundację „Towarzystwo Projektów Edukacyjnych” we współpracy Łódzkim Kuratorem Oświaty i Delegaturą w Piotrkowie Trybunalskim.
Dziś w siedzibie naszej szkoły gościliśmy prof. dr hab. inż. Norberta Sczygiola, rektora Politechniki Częstochowskiej.
13 października 2022 roku uczniowie z klas pierwszych liceum i technikum przygotowali dla nauczycieli, pracowników szkoły i zaproszonych gości program artystyczny zatytułowany „Koncert życzeń”.
14-10-2022

Gra szyfrów

Dnia 10 X 2022 roku uczniowie ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim wzięli udział w projekcie Instytutu Pamięci Narodowej „Gra szyfrów”.
12 października 2022 sala gimnastyczna w ZSP Nr 2 zamieniła się na kilka godzin w starożytną górę Olimp, gdzie boginie i bogowie, muzy i herosi przeprowadzili otrzęsiny klas pierwszych.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?