Warsztaty plastyczne na Balu Choinkowym w naszej szkole.

Dnia 11 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla wszystkich chętnych dzieci. Tematem przewodnim warsztatów były święta Bożego Narodzenia.
Organizatorkami wydarzenia były p. Anetta Balińska oraz p. Aldona Kacpura. Zajęcia plastyczne cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony młodszych, jak i starszych dzieci. Pod okiem organizatorek, dzieci wykonywały przepiękne aniołki i kartki świąteczne. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością, młodsi mogli liczyć na pomoc i cenne rady ze strony swoich rodziców oraz starszych kolegów, co zaowocowało wspaniałymi efektami. W czasie pracy panowała wesoła i radosna atmosfera. Na koniec wszystkie prace zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem. Wielkie gratulacje dla małych plastyków !