Konkurs fotograficzny

Zapraszamy uczennice i uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym “SLEEVEFACE po niemiecku / Sleeveface – Deutsch, czyli UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ lub PŁYTĘ niemieckojęzycznego autora lub autorki”.
Sleeveface polega na odpowiednio dobranej kompozycji zdjęcia i aranżacji tła, której efektem jest złudzenie zespolenia fotografowanej postaci z graficznym motywem okładki książki. Dzięki temu powstają kreatywne zestawienia odbiorców, czytelników, słuchaczy z przesłaniem okładki.
Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 2 prace.

Fotografie zapisane w formacie JPEG, należy wysłać na e-mail dorotapstrokonska@zsp2piotrkow.edu.pl oraz wydrukować w formacie A4 lub
większym i dostarczyć do swojego nauczyciela języka niemieckiego w terminie do 30 kwietnia 2023 r.

Regulamin do pobrania z załącznika:

Regulamin (odt) 0.02mb, (Pobrań: 35)