KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "RADUJE SIE SERCE..." .

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na
Konkurs Piosenki Patriotycznej „Raduje się serce…”
Szanowni Państwo!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na Konkurs Piosenki Patriotycznej pod nazwą „Raduje się serce…” organizowany z myślą o szczególnie uroczystym uczczeniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs jest jednym
z wydarzeń odbywających się w naszej szkole w ramach projektu rządowego „Godność, wolność, niepodległość”.
Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 października 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. R. Dmowskiego 38 w Piotrkowie Trybunalskim.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia (w formie papierowej lub elektronicznej, dostępnej na stronie szkoły http://www.zsp2.piotrkow.pl ) i przesłać na adres: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. R. Dmowskiego 38  Piotrków Trybunalski lub adres e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl.
Załączniki:
1.    Regulamin konkursu
2.    Karta zgłoszenia
3.    Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Karta zgłoszenia (docx) 0.01mb, (Pobrań: 116)
oświadczenie (docx) 0.01mb, (Pobrań: 118)
Regulkamin (docx) 0.01mb, (Pobrań: 208)