Zabawa andrzejkowa z podopiecznymi Centrum „SZANSA” w naszej szkole.

W dniu 24.11.2017 roku odbyła się w naszej szkole integracyjna zabawa andrzejkowa. W tej popołudniowej imprezie wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim oraz inni wolontariusze  współpracujący ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży  Niepełnosprawnej „Szansa”.

Pomysł o imprezie zrodził się ze współpracy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu z Centrum „Szansa”. To już kolejna taka integracyjna impreza taneczna w naszej szkole, poprzednia (dyskoteka karnawałowa) odbyła się w lutym tego roku.
Przyjęcie zaczęło się od powitania wszystkich uczestników i krótkich przemówień, które wygłosili pani Barbara Krawczyk oraz pan Karol Antosik (opiekun Koła Wolontariatu Stowarzyszenia „Szansa”)
Wolontariusze naszej szkoły z zaangażowaniem przygotowali salę taneczną, wcielili się w role wodzirejów i DJ-ów imprezy, a nawet… wróżbitów. Tańcom towarzyszyły różne atrakcje: gry i konkursy („Jaka to melodia?”, „Lokomotywa”  i inne) i oczywiście wróżby (andrzejkowe serca miłosne, czarodziejska kula ze złotymi myślami, andrzejkowe drzewko szczęścia, andrzejkowe wyścigi bucików)
Zabawa była bardzo udana, a prawdziwie magiczny nastrój tworzyli przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy w niej uczestniczyli.