Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Spośród nadesłanych prac "czekoladowych fantazji" jury konkursowe wyróżniło najciekawsze. Oceniane były pomysłowość, estetyka oraz komentarz.
Przypominamy, że już jutro - 31 maja - wszyscy uczniowie powracają do nauki stacjonarnej w szkole :)
Do zobaczenia na Dmowskiego 38e :)
Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w kursach spawania metodą MAG 135 oraz MMA 111
11 maja 2021 roku w naszej szkole odbyły w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna - Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej " odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód" .
 
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród stypendystów Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach III edycji projektu "Zawodowcy w Łódzkiem".
Jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród w konkursie szkolnego koła teatralnego.
30 kwietnia 2021 roku zostały wręczone nagrody laureatom konkursu fotograficznego realizowanego w ramach Edukacji ekologicznej.
Nagrody zostały zakupione ze środków WFOŚiGW w Łodzi w ramach programu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021 „Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej”.
29  kwietnia 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna - Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej" odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne "Morze Bałtyckie”.
WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ KOLEJNY KONKURS W RAMACH EDUKACJI EKOLOGICZNEJ.

Kontakt

ul. Dmowskiego 38 e
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Czwartek 23 września 2021

Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr

Uwaga

Galerie