17-01-2018

WYGRALIŚMY!!!

Projekt "RÓWNI RÓŻNI 100%" został doceniony przez Kapitułę Konkursową VIII edycji konkursu „Projekt z klasą” wydawnictwa Nowa Era i otrzymał grant na realizację przedsięwzięcia.
W dniach 12 - 14 stycznia 2018 roku członkowie piotrkowskiej Młodzieżowej Rady Miasta mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w zorganizowanym w Malborku Kongresie Młodzieżowych Rad - Młodzi dla Młodych.
Dnia 10 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty dla dzieci.
Zapraszam do udziału w II części!!!
Przewidziane są nagrody.
Mistrzynie Piotrkowa w koszykówce
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska” – Konkurs na prezentację multimedialną
77 puszek karmy mokrej dla psów, 28 puszek karmy mokrej dla kotów i duże ilości karmy suchej zostały zebrane przez uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim i przekazane piotrkowskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.
Dnia 15.12.2017 r. odbyło się uroczyste, przedświąteczne, integracyjne spotkanie opłatkowe w Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.

WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 18 paździenika 2024

Asklepiades, Bratomił, Julian, Just, Łukasz, Miłobrat, Piotr, Remigia, Remigiusz, Siemowit

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?