Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział Łódzki oraz Studenckie Koło Naukowe Geomonitoringu działające na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich uczniów i studentów do udziału w szóstej edycji Konkursu Fotograficznego „Geografia – proces, forma, obiekt”. Wakacyjne wyjazdy, rodzinne spacery, czy nawet ćwiczenia terenowe stanowią doskonałą okazję do zyskania nowych doświadczeń – w tym fotograficznych. Warto podzielić się nimi z innymi nie tylko na portalach społecznościowych.
29 września obchodzimy Dzień Głośnego Czytania.
OLIMPIADA ROZGRYWANA JEST W DWÓCH GRUPACH TEMATYCZNYCH:
➢ mechaniczno – budowlanej
➢ elektryczno – elektronicznej
Marcin Sztanderski uczeń kl 1 C LO zdobył brązowy medal w silnie obsadzonej kategorii wagowej 58kg podczas Pucharu Polski w Radomiu.

W dniu 03.10.2017 r. uczniowie klasy IVdT wraz z wychowawcą, Aleksandrą Fidziańską odwiedzili siedzibę Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy.
Szanowni Państwo!
Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego wspólnie z PTTK zgłosił do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego projekt pt. "Poznajemy Ojcowiznę...".

Jego celem jest:
W dniach od 18 do 22 września gościliśmy w Gdyni na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Gdyński festiwal od kilkudziesięciu lat przyciąga rzesze wielbicieli rodzimego kina.
UWAGA! WYSTARTOWAŁA II EDYCJA RYWALIZACJI DLA WSZYSTKICH SUPER ZAKRĘTAKÓW
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy chcą pomagać i/lub podzielić się z innymi swoimi talentami
 do działalności w naszym Szkolnym Klubie Wolontariatu.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?