Łódzki Salon Maturzystów jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej, w ramach której od 7 do 29 września w 16 największych ośrodkach akademickich maturzyści mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych.
W trakcie salonów odbywają się targi edukacyjne oraz prezentacje i wykłady prowadzone przez ekspertów OKE dotyczące egzaminu maturalnego.
W roku ubiegłym salon w Łodzi odwiedziło ponad 9 tysięcy maturzystów.
W tym roku w dniach 25 - 26 września, maturzystów gościł na salonach            w Łodzi Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Nie mogło nas tam zabraknąć!

24-09-2017

Szkolne Koło SIMP

serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych  uczniów klas technikum
do wstąpienia i zasilenia szeregów koła !

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi działaniami koła – strona szkoły zakładka : Koła Zainteresowań – Koło SIMP – Wydarzenia SIMP.
Szczegółowych informacji z przyjemnością udzieli Prezes Koła: uczennica klasy II a technikum -  Iga Szymańska lub opiekun koła: p. Joanna Adaszek (sala A15 lub B6).
W środę 20 września gościliśmy w naszej szkole dr. Tomasza Szczepańskiego z Muzeum Katyńskiego w Warszawie. Nasz gość opowiadał młodzieży o agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 uprzejmie prosi o oddawanie głosów na projekt do budżetu obywatelskiego o nazwie: „Pocałuj i jedź” – bezpieczna strefa pożegnań i powitań dla Dziecka i Rodzica.
Nadmierne korzystanie z Internetu może mieć poważne konsekwencje, a walka z nim może okazać się trudna.
Uczniowie ZSP2 odwiedzili Polską Grupę Odlewniczą i Famur. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
Wniosek o udzielenie pomocy składa się do pedagoga szkolnego w terminie do 11 września 2017 r.
4.09.2017r
GODZ: 12.00

ul. Dmowskiego 38 e

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?