Zajęcia dla małych i dużych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
11 maja czternastu uczniów naszej szkoły miało okazję pobawić się w parku trampolin Saltos w Łodzi.

Grupa miast partnerskich Piotrkowa Trybunalskiego powiększa się właśnie o izraelskie Ness Ziona, prężnie rozwijający się ośrodek naukowo-techniczny.
Powstanie w getcie warszawskim wybuchło o świcie 19 kwietnia 1943 r. Niemcy rozpoczęli ostateczną likwidację warszawskiego getta.
26 kwietnia 2017 zaprosiliśmy do naszej szkoły młodzież gimnazjalną z Piotrkowa i okolic.
Jak co roku szkolny doradca zawodowy we współpracy z biblioteką szkolną we zorganizował akcję  „Ulotkowo. Ostatni dzwonek”.

„Łatwiej niektórym książkę napisać, niż drugim ją przeczytać”
Alojzy Żółkiewski

Dnia 30 marca 2017 roku w Punkcie Pobrań Krwi w Piotrkowie Trybunalskim odbył się konkurs „Wiedzy o Krwiodawstwie i Krwiolecznictwie” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.
 Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?