Doświadczenia w ruchu, czyli  zajęcia dla dzieci metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbourne w naszej szkole – kolejne spotkanie
6 kwietnia 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 po raz kolejny uczestniczyli w XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi.
W dniu 7 kwietnia 2017 r., grupa 50 uczniów z siedmiu klas ZSP Nr 2 pojechała do Poznania na „Poznań Motor Show 2017”.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w WIELKIM TEŚCIE WIEDZY O 800- LETNIM PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM 1217–2017 organizowanym przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

W naszej szkole działa Koło Bilijne.
24 marca 2017 r. uczniowie klas 1AT, 1CT i 1C LO uczestniczyli w lekcji online z Polskiej Stacji Badawczej Arctowski na Antarktydzie.
W dniu 31.03.2017r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Międzypowiatowym Konkurs Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”- etap szkolny, który polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru składającego się z 30 pytań.
31 marca 2017 roku uczniowie z klas: 1c LO, 2c LO, 2b T i 2c T uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Meteorologii na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "Postaw na Słońce".

Światowy Dzień Poezji, to święto obchodzone corocznie 21 marca, ustanowione przez UNESCO jesienią 1999 roku. Główne uroczystości odbywają się w Paryżu. Zgodnie z deklaracją UNESCO, ten dzień ma „dać nowy impuls, aby docenić poezję oraz poprzeć krajowe, regionalne i międzynarodowe ruchy poetyckie”.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?