ZAPRASZAMY !
Szkolne radio to efekt wspólnej pracy uczniów i nauczycieli.
W grudniu 2016 r. uczniowie ZSP Nr 2 w Piotrkowie Tryb.uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym z języka niemieckiego „  Adventskalender”.
W dniu 12.01.2017r. odbyła się wizyta uczniów klas III Tb,c i III Td oraz Przedstawicieli Polskiej Grupy Odlewniczej S.A. na Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej.
Projekt „Pojazd o napędzie alternatywnym” którego liderem jest Jakub Jakiel uczeń Technikum Budowy Maszyn   znalazł się pośród 10 najlepszych projektów konkursu grantowego IKEA na najlepszy lokalny projekt społeczny.
13 grudnia 2016 roku, uczniowie uczący się geografii na poziomie rozszerzonym,  mieli okazję uczestniczyć w wykładach otwartych na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Program Fundacji Banku Zachodniego WBK „Bank Ambitnej Młodzieży”
Podsumowanie akcji.
Wiesław J.K. Kowalski
„[…] niech nie łudzą się, żeśmy narodem ułomnych."

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?