Piotrkowskie obchody Dnia Odzyskania Niepodległości rozpoczęły się od uroczystej mszy świętej odprawionej w intencji Ojczyzny w kościele oo. Bernardynów.

Rozpoczynamy przedświąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci.

28 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IX Powiatowy Turniej Recytatorski pn. „Emocje zakute w słowa - strofy w romantycznej odsłonie”.
Dnia 3 listopada uczniowie klas maturalnych VI Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowy Maszyn uczestniczyli w interesującym spotkaniu z panią Marzanną Antoniak – pracownikiem piotrkowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.
Jak przejść wzorowo „casting” na ucznia? Tego dowiedzieli się uczniowie klas pierwszych podczas tegorocznych OTRZĘSIN.
Gratulujemy !
Wykład z filozofii.
W dniu 14 października2016 roku w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem obecnych i emerytowanych nauczycieli oraz pracowników administracji i zaproszonych gości.
Fotorelacja

18 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z  Panią Dagmarą Kaźmierską  z  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?