Z miłości do kina – o naszej ostatniej wizycie na Festiwalu Filmowym w Gdyni
„Niech mnie ucałuje pocałunkami swych ust!
Bo miłość twa przedniejsza od wina.
Woń twych pachnideł słodka,
olejek rozlany - imię twe [...]
O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja,
jak piękna,
oczy twe jak gołębice
za twoją zasłoną”!
W piątek 23 września znaczna część uczniów naszej szkoły obejrzała film w reżyserii Antoniego Krauze pod tytułem "Smoleńsk".
W trakcie realizacji programu chemii dla szkół średnich nie trudno zauważyć, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się eksperyment chemiczny. W trakcie pracy na lekcji doświadczenie chemiczne realizowane jest w formie pokazu.
Uczniowie Młodzieżowego Koła Przyjaciół Rodzin Katyńskich wraz z p. Dyrektor Lidią Łopusiewicz oraz opiekunami wzięli udział w uczczeniu pamięci poległych w walce z sowietami oraz rodaków, którzy zostali zmuszeni do wyjazdu z kraju aż na wschodnie granice ZSRR.
Zakończyło się głosowanie nad projektami budżetu obywatelskiego 2017.  Łącznie na wszystkie projekty oddano aż 9241 głosów.

Drugie miejsce i zwycięstwo w trzecim rejonie przypadło budowie boiska wielofunkcyjnego przy ZSP nr 2.
Nasza szkoła zakwalifikowła sie do programu stypendialnego prowadzonego przez firmę IKEA.
NA PROJEKT NOWOCZESNEGO BOISKA

Jak co roku we wrześniu tłumy maturzystów z województwa łódzkiego zjawiły się na Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2016. W takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszych uczniów.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?