Zakończyło się głosowanie nad projektami budżetu obywatelskiego 2017.  Łącznie na wszystkie projekty oddano aż 9241 głosów.

Drugie miejsce i zwycięstwo w trzecim rejonie przypadło budowie boiska wielofunkcyjnego przy ZSP nr 2.
Nasza szkoła zakwalifikowła sie do programu stypendialnego prowadzonego przez firmę IKEA.
NA PROJEKT NOWOCZESNEGO BOISKA

Jak co roku we wrześniu tłumy maturzystów z województwa łódzkiego zjawiły się na Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2016. W takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszych uczniów.

Chcesz rozszerzyć swoje horyzonty i poznać ciekawe miejsca? Chcesz posłuchać wykładów uznanych wykładowców z polskich uniwersytetów? Chcesz pooglądać pięknie i ciekawie przygotowane pokazy multimedialne, które zostały przygotowane przez polskich i zagranicznych gości festiwalu?
Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
W dniu 2.09.2016 uczniowie klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2 i Technikum Budowy Maszyn wzięli udział w szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, które przepowadzone zostało w firmie MBL.
31 sierpnia minie 36. rocznica podpisania tzw. „porozumień sierpniowych”, które dały początek Niezależnemu Samorządnemu Związkowi Zawodowemu „Solidarność”.
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Niespełna miesiąc pozostał na składanie wniosków ws. przyznania „Wyprawki szkolnej”. Dokumenty należy składać do 9 września u dyrektora szkoły.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?