Chcesz rozszerzyć swoje horyzonty i poznać ciekawe miejsca? Chcesz posłuchać wykładów uznanych wykładowców z polskich uniwersytetów? Chcesz pooglądać pięknie i ciekawie przygotowane pokazy multimedialne, które zostały przygotowane przez polskich i zagranicznych gości festiwalu?
Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
W dniu 2.09.2016 uczniowie klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2 i Technikum Budowy Maszyn wzięli udział w szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, które przepowadzone zostało w firmie MBL.
31 sierpnia minie 36. rocznica podpisania tzw. „porozumień sierpniowych”, które dały początek Niezależnemu Samorządnemu Związkowi Zawodowemu „Solidarność”.
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Niespełna miesiąc pozostał na składanie wniosków ws. przyznania „Wyprawki szkolnej”. Dokumenty należy składać do 9 września u dyrektora szkoły.
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół odebrali w czwartek gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły to:
Krzysztof Jonczyk- absolwent
Marlena Kotecka- absolwent
Patryk Gawin- absolwent
Arkadiusz Kapusta- uczeń

24.06.2016 r.
godz.: 9.00 - dla wszystkich klas
W bibliotece szkolnej powstała niecodzienna sesja zdjęciowa. Sleeveface to fotografie osób częściowo zasłoniętych przez starannie dobrane okładki książek. Niezwykłe połączenie fragmentu sylwetki całkiem realnej postaci z jej książkowym alter ego zaskakuje i bawi, zachwyca kreatywnością i za każdym razem łudzi wzrok widza.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 04 maja 2024

Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?