14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji młodzież z klasy 3C liceum: Anita Famulska, Lidia Pabich, Adriana Grabiec i Robert Alberciak czytała bajki J. Tuwima „Okulary”, „Lokomotywa” i opowiadanie R. Piątkowskiej „ Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść”.
W dniu 13 października klasy drugie Technikum Budowy Maszyn pod opieką nauczycieli podstaw przedsiębiorczości - Joanny Adaszek i Rafała Fraja udały się z wizytą do Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Jedną z wielu atrakcji na tegorocznych Targach Edukacyjnych Salon Maturzystów Łódź 2016 był konkurs zorganizowany przez Profi - Lingua, łódzką Szkołę Języków Obcych.
Z miłości do kina – o naszej ostatniej wizycie na Festiwalu Filmowym w Gdyni
„Niech mnie ucałuje pocałunkami swych ust!
Bo miłość twa przedniejsza od wina.
Woń twych pachnideł słodka,
olejek rozlany - imię twe [...]
O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja,
jak piękna,
oczy twe jak gołębice
za twoją zasłoną”!
W piątek 23 września znaczna część uczniów naszej szkoły obejrzała film w reżyserii Antoniego Krauze pod tytułem "Smoleńsk".
W trakcie realizacji programu chemii dla szkół średnich nie trudno zauważyć, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się eksperyment chemiczny. W trakcie pracy na lekcji doświadczenie chemiczne realizowane jest w formie pokazu.
Uczniowie Młodzieżowego Koła Przyjaciół Rodzin Katyńskich wraz z p. Dyrektor Lidią Łopusiewicz oraz opiekunami wzięli udział w uczczeniu pamięci poległych w walce z sowietami oraz rodaków, którzy zostali zmuszeni do wyjazdu z kraju aż na wschodnie granice ZSRR.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?