Dnia 15 kwietnia 2016 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Rejonowe Eliminacje XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym udział wzięło 20 szkół z terenu województwa łódzkiego.
Rozstrzygnięcie XVI edycji Konkursu Poetyckiego
Spotkanie literackie w Centrum idei „Ku Demokracji”
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić Motor Show Poznań.
17 marca w Kleszczowie odbył się Półfinał Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt. W turnieju brały udział dziewczęta naszej szkoły jako mistrz powiatu piotrkowiskiego.
Osoby z autyzmem są często niesprawiedliwie oceniane.
Są ludzie, którzy nie akceptują ich zachowań, nie potrafią ich zrozumieć, odrzucają je.
Robią to, bo ich nie znają. Możesz to zmienić.
Poznaj, zanim ocenisz.
Nasz udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej.

W dniu 22 marca 2016 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 04 maja 2024

Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?