Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół odebrali w czwartek gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły to:
Krzysztof Jonczyk- absolwent
Marlena Kotecka- absolwent
Patryk Gawin- absolwent
Arkadiusz Kapusta- uczeń

24.06.2016 r.
godz.: 9.00 - dla wszystkich klas
W bibliotece szkolnej powstała niecodzienna sesja zdjęciowa. Sleeveface to fotografie osób częściowo zasłoniętych przez starannie dobrane okładki książek. Niezwykłe połączenie fragmentu sylwetki całkiem realnej postaci z jej książkowym alter ego zaskakuje i bawi, zachwyca kreatywnością i za każdym razem łudzi wzrok widza.
W dniu 14 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej.
ZAPRASZAMY DO LEKTURY
FOTO RELACJA
Uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce w trzynastej edycji wojewódzkiego konkursu "Dachy Europy".  W ciągu siedmiu lat udziału naszej szkoły jest to kolejny sukces, gdyż wyróżnione, medalowe miejsce udało nam się zająć kilka razy.
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojczyzny w amfiteatrze miejskim. Mszę odprawił ksiądz Biskup Pomocniczy Senior Archidiecezji Łódzkiej Adam Lepa.
W dniu 21.04.2016r uczniowie klas technikum I TA, I TB i II TD pod opieką pani Agnieszki Lenarcik, pani Joanny Adaszek i pana Mariusz Sobańskiego uczestniczyli w XVI Festiwalu Nauki,  Techniki i Sztuki w Łodzi. Celem festiwalu była prezentacja, popularyzacja osiągnięć naukowych i zainteresowanie młodzieży nauką.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?