22-12-2015

Bal choinkowy :)

11 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim tradycją lat ubiegłych odbył się bal choinkowy dla dzieci z Osiedla „Południe” oraz dzieci pracowników szkoły. Zebranych gości młodszych i starszych przywitał wicedyrektor szkoły pan Dariusz Maliszewski.
Święta tuż, tuż... Samorząd Uczniowski ubrał choinki . Młodzież upiekła pierniki, ususzyła pomarańcze, powycinała anioły. A to wszystko, by poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zakończyliśmy zbiórkę prezentów dla uczniów SOSW w Piotrkowie Trybunalskim, do której aktywnie włączyli się, jak co roku, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.
11-12-2015

Konkurs !

Zapraszamy do wzięcie udziału w konkursie.
Udział naszych uczniów w sesji popularnonaukowej o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej pod hasłem „Ekologiczne zakupy, świadomy konsument”
W finale wojewódzkim, zorganizowanym przez  przez działaczy piotrkowskiego Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego, rywalizowały reprezentacje sześciu szkół, oprócz tej piotrkowskiej o zwycięstwo walczyły jeszcze zespoły I LO w Aleksandrowie Łódzkim, tomaszowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6, I LO w Wieluniu, II LO w Łowiczu i 43 LO w Łodzi.
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
ZAPRASZA W ANDRZEJKI (30.11.2015)

25-11-2015

APEL O POMOC

Kilkumiesięczna Lilianka Borkowska jest bardzo ciężko chora - ma guza mózgu. Dziewczynka przebywa teraz w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
W najbliższych dniach członkowie Samorządu Uczniowskiego przeprowadzą w naszej szkole zbiórkę pieniędzy, które pomogą rodzicom Lilianki w zapewnieniu jej leczenia i opieki.
W dniu 20 listopada 2015 roku odbyły się wybory na
Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.
MOJA FIRMA - MOJA PRZYSZŁOŚĆ
Raz do roku, w spowitym przez wieczorny mrok budynku ZSP Nr 2, spotykają się młodzi, odważni uczniowie, chcący odkryć sekrety i tajniki orientacji zawodowej i zdobyć przydatne w życiu umiejętności. Jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie i uczestniczenie w nim jest sporym przeżyciem zwłaszcza, że akcja warsztatów rozgrywa się od godziny 20.00 do 6.00 dnia następnego.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 09 maja 2024

Karolina, Hiob, Grzegorz, Mikołaj, Beat

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?