25-11-2015

APEL O POMOC

Kilkumiesięczna Lilianka Borkowska jest bardzo ciężko chora - ma guza mózgu. Dziewczynka przebywa teraz w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
W najbliższych dniach członkowie Samorządu Uczniowskiego przeprowadzą w naszej szkole zbiórkę pieniędzy, które pomogą rodzicom Lilianki w zapewnieniu jej leczenia i opieki.
W dniu 20 listopada 2015 roku odbyły się wybory na
Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.
MOJA FIRMA - MOJA PRZYSZŁOŚĆ
Raz do roku, w spowitym przez wieczorny mrok budynku ZSP Nr 2, spotykają się młodzi, odważni uczniowie, chcący odkryć sekrety i tajniki orientacji zawodowej i zdobyć przydatne w życiu umiejętności. Jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie i uczestniczenie w nim jest sporym przeżyciem zwłaszcza, że akcja warsztatów rozgrywa się od godziny 20.00 do 6.00 dnia następnego.
Z 6 na 7 listopada odbyły się w naszej szkole nocne warsztaty  „Moja firma- moja przyszłość”.  Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

Dnia 7 grudnia 2015r. w naszej szkole odbędzie się prelekcja przedstawiciela Urzędu Skarbowego na temat „Narodowej Loterii Paragonowej”.
Jeśli masz 18 lat, zabierz w ten dzień paragon fiskalny na kwotę powyżej 10 zł !
Kandydaci:

Rozpoczęliśmy w naszej szkole akcję "I Ty możesz zostać Swiętym Mikołajem".
05-11-2015

AKCJA KRWIODAWSTWA

26 października  2015 roku na terenie naszej szkoły odbyła się AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI.  Celem akcji było zebranie krwi potrzebnej dla chorej pięciomiesięcznej dziewczynki Liliany Borkowskiej.
Dnia 22 X 2015 roku, w naszej szkole/ZSP NR 2/ odbył sie Apel poświęcony JP II. W przedstawieniu uczniowie klas maturalnych obejrzeli film poświęcony Naszemu Rodakowi, wysłuchali wierszy Czesława Miłosza i Reginy Sobik.
Szukamy chętnych do zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?