Dnia 7 grudnia 2015r. w naszej szkole odbędzie się prelekcja przedstawiciela Urzędu Skarbowego na temat „Narodowej Loterii Paragonowej”.
Jeśli masz 18 lat, zabierz w ten dzień paragon fiskalny na kwotę powyżej 10 zł !
Kandydaci:

Rozpoczęliśmy w naszej szkole akcję "I Ty możesz zostać Swiętym Mikołajem".
05-11-2015

AKCJA KRWIODAWSTWA

26 października  2015 roku na terenie naszej szkoły odbyła się AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI.  Celem akcji było zebranie krwi potrzebnej dla chorej pięciomiesięcznej dziewczynki Liliany Borkowskiej.
Dnia 22 X 2015 roku, w naszej szkole/ZSP NR 2/ odbył sie Apel poświęcony JP II. W przedstawieniu uczniowie klas maturalnych obejrzeli film poświęcony Naszemu Rodakowi, wysłuchali wierszy Czesława Miłosza i Reginy Sobik.
Szukamy chętnych do zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej.
W trakcie realizacji programu chemii dla szkół średnich nie trudno zauważyć, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się eksperyment chemiczny. Podczas pracy na lekcji doświadczenie chemiczne realizowane jest w formie pokazu.
16 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z  Panią Małgorzatą Kosieradzką z  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
W dniu 14 października 2015r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie z udziałem obecnych oraz emerytowanych nauczycieli, pracowników administracji oraz zaproszonych gości.

AKCJA KRWIODAWSTWA
Dnia 26 października 2015 roku (w poniedziałek) w naszej szkole odbędzie się
AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI
Oddawanie krwi będzie odbywało się w czytelni biblioteki szkolnej od godziny 9.00.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?