Osoby z autyzmem są często niesprawiedliwie oceniane.
Są ludzie, którzy nie akceptują ich zachowań, nie potrafią ich zrozumieć, odrzucają je.
Robią to, bo ich nie znają. Możesz to zmienić.
Poznaj, zanim ocenisz.
Nasz udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej.

W dniu 22 marca 2016 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.
Dnia 11marca 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalski odbył się I Konkurs Mechaniczny.

10-03-2016

WYNIKI GRY MI6

Wyniki gry ( MI6 ) która odbyła sie podczas dnia otwartego w naszej szkole.
09-03-2016

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja, Grono  Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie dziękują wszystkim, którzy swoim udziałem uatrakcyjnili tegoroczny Dzień Otwarty szkoły.
Szczególne podziękowania kierujemy do zarządu firm SIMLOGIC i MBL-Poland, Haering Polska,  do piotrkowskiego Klubu Motocyklowego „Quo Vadis” i ŁCSM "Moto-Strefa" oraz dla grupy  Młodzi  Motocykliści Piotrkowa.

08-03-2016

PEACE

Już po raz siódmy nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym projekcie PEACE-Cross Cultural Understanding, realizowanym we współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.
08-03-2016

8 MARCA

DZIEŃ KOBIET
FOTO RELACJA

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?