Z wizytą u sąsiadów
6 grudnia to czas pełen prezentów, które otrzymujemy od Św. Mikołaja i jego pomocników. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w ramach Mikołajek zorganizowany został I Mini Turniej w LEAGUE of LEGENDS.
Uczniowie z Naszej Szkoły w piątek 18 listopada uczestniczyli w Wielkiej Lekcji Geografii, która odbywa się w ramach 18. Explorers Festival w Łodzi.
    W dniach 25 i 29 listopada 2016 roku w czytelni naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne.

18 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie XVII Powiatowego Konkursu Literackiego „Anioły są wśród nas” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim.
W piątek 18 listopada 2016 grupa miłośników motoryzacji wybrała się na targi WARSAW MOTO SHOW w Nadarzynie pod Warszawą.
Z 18 na 19 listopada – czyli z piątku na sobotę, odbyła się trzecia edycja nocnych (10 godzinnych) warsztatów zorganizowanych przez szkolnego doradcę zawodowego – Joannę Adaszek oraz nauczycielkę języka polskiego – Izabelę Dróżdż.
Na Wydziale Inżynierii Środowiska i Biotechnologii uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z biologii i chemii. Zapoznali się z ofertą edukacyjną i zapleczem dydaktycznym politechniki.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?