Dnia 31 października 2017 r. wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu brali udział w popołudniowej zbiórce publicznej zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
25 października odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie członków Szkolnego Koła Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
W październiku i listopadzie br. cała młodzież naszej szkoły uczestniczy w projekcie realizowanym przez Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w ramach obchodów 800-lecia miasta.
KONKURS GEOGRAFICZNO-TURYSTYCZNY
DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2

Namibia – wpływ warunków przyrodniczych na życie ludzi i gospodarkę kraju (wiedza geograficzna i impresje podróżnicze).
„Czy znasz ten zawód?”
KONKURS! KONKURS!
W dniu 18 października uczniowie klas: 1 B TS i 1 C LO odbyli wycieczkę do muzeów.
W dniu 20 października 2017 r. odbyło się spotkanie informacyjno-warsztatowe w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym „Szansa” zorganizowane dla nowych wolontariuszy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy to pod opieką pani Barbary Krawczyk po raz pierwszy odwiedzili Centrum.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?