Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Dziś Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
 
Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż 26 lutego 2021 r. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Kształcenie i Szkolenia zawodowe przyznając Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim Certyfikat Akredytacyjny na lata 2021-2025
27-02-2021

Kurs dla grupy III

Trwa kurs kolejnej grupy uczniów naszej szkoły w zakresie programowania obrabiarek CNC.
Trwa kurs kolejnej grupy naszych uczniów w zakresie programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
I grupa naszych uczniów uczestniczyła w kursie z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Dziś w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 rozpoczęliśmy pierwsze z serii kursów branżowych z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Pracownia mechatroniki samochodowej w naszej szkole została wyposażona w nowoczesne panele mechatroniczne, które umożliwiają uczniom na poznanie budowy i zasad funkcjonowania poszczególnych układów pojazdów. To jeden z elementów realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Nauczyciele naszej szkoły odbyli specjalne szkolenie w zakresie paneli mechatronicznych oraz symulatorów obrabiarek CNC. To jeden z elementów realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
03-02-2021

Patroni roku 2021

Chcąc uczcić tegorocznych patronów przygotowaliśmy specjalna wystawkę w gablocie przed biblioteką szkolną.
Nasi uczniowie mogą poznawać w praktyce możliwości związane z drukiem 3D. Wszystko dzięki realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".

Kontakt

ul. Dmowskiego 38 e
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Środa 04 sierpnia 2021

Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej

Uwaga

Galerie