„Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości…”
Świat dostarcza nam mnóstwo możliwości – lubię o tym przypominać.
To była bardzo ciekawa i wartościowa wizyta na Politechnice Częstochowskiej - ponad 40-osobowa grupa uczniów naszej szkoły miała wczoraj okazję poznać od środka naszą zaprzyjaźnioną uczelnię.
26-04-2022

filmTECHy rozdano!

Zwycięzcą I edycji konkursu filmTECH został Piotr Leman z SP13 w Piotrkowie Trybunalskim, który nagrał film na temat "Historii rowerów".
Uwaga! :) Już dziś ruszył nabór elektroniczny - rekrutacja kandydatów do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023.
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
08 kwietnia br odbyła się I edycja konkursu filmowego filmTECH, którego celem było  rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa.
I edycja Konkursu Filmowego filmTECH za nami. Dziękujemy uczestnikom, wyniki podamy już wkrótce.
Otrzymaliśmy grant w wysokości 25 tysięcy złotych na zakup sprzętu, oprogramowania oraz wdrożenie projektu, czyli wprowadzenie do szkoły technologii Wirtualnej Rzeczywistości.

ul. Dmowskiego 38 e

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?