Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który obchodzimy zawsze 2 kwietnia, zapraszamy  do udziału w konkursie plastycznym: „Autyzm – wspieram, szanuję, akceptuję”.
07-03-2022

Dni otwarte

Serdecznie zapraszamy na najbliższe Dni otwarte naszej szkoły. Poznaj swoją przyszłą szkołę już 19 marca (sobota, od 9:00) i 21 marca (poniedziałek, od 10:00). Poznaj nauczycieli, zobacz szkolne pracownie, zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy na rok szkolny 2022/2023. Przyjdź teraz i dołącz do nas już od września. Serdecznie zapraszamy!!!
Marzec to już taki prawie-wiosenny miesiąc.
Corocznie 1 marca obchodzimy polskie święto państwowe poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Jest ono wyrazem hołdu dla żołnierzy działających w konspiracji oraz świadectwem męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej
i przywiązania do polskiej tradycji.
24 lutego 2022 nad ranem rozpoczęła się wojna w Ukrainie. Atak sił rosyjskich na miasta i obiekty tego kraju to realny zamach na suwerenność kraju, z którym sąsiadujemy i skąd pochodzi wielu naszych przyjaciół i kolegów.

8 LUTEGO 2022
Serdeczne podziękowania dla uczniów ZSP2 za udział w akcji charytatywnej „Dzień kundelka” i zebranie karmy dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w I edycji konkursu filmTECH. Konkurs skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z miasta i powiatu piotrkowskiego.
1 lutego przypada Dzień Ubezpieczenia Samochodu (Car Insurance Day). Bez obaw, nie oznacza to, że musimy wykupić kolejną polisę dla swojego auta. To nietypowe święto ma inny cel - uświadamiać kierowców o tym obowiązku i pomagać w doborze najlepszego ubezpieczenia.
Troszkę już to trwa - zima, plucha, zbyt długie noce i dni, które nie dają czasu na realizację marzeń, bo są zwyczajnie za krótkie.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?