08 kwietnia br odbyła się I edycja konkursu filmowego filmTECH, którego celem było  rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa.
I edycja Konkursu Filmowego filmTECH za nami. Dziękujemy uczestnikom, wyniki podamy już wkrótce.
Otrzymaliśmy grant w wysokości 25 tysięcy złotych na zakup sprzętu, oprogramowania oraz wdrożenie projektu, czyli wprowadzenie do szkoły technologii Wirtualnej Rzeczywistości.
Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Instytutem Goethego w Warszawie. Efektem tej współpracy jest realizacja projektu Deutsch Plus. Celem tego projektu jest wspieranie szkoły w działaniach na rzecz języka niemieckiego.
W ubiegłym tygodniu wręczyliśmy nagrody laureatom VI Konkursu Mechanicznego.
Kwiecień jest chyba najbardziej pogodowo zmiennym miesiącem w roku.
Uczniowie z klasy 3e naszego Technikum Mikołaj Kwiatkowski, Bartosz Mucha i Jakub Woch pod opieka Dariusza Maliszewskiego wzięli po raz pierwszy udział w Turnieju Maszyn Wiatrowych.
Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych na wyjazd do Bolonii w ramach programu Erasmus + - projekt "Praktyki zagraniczne dla ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim - PIOMA - 5". Gratulujemy!
Zespół uczennic z klasy trzeciej liceum w naszej szkole zakwalifikował się do dziesięciu finałowych zespołów w ogólnopolski konkursie Tech Minds.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?