Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie szkolnym VIII edycji konkursu historycznego "Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!", którego celem jest popularyzacja historii, rozbudzanie zainteresowania wiedzą o Żołnierzach Wyklętych i kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodzieży.
Zacznijmy wszystko od nowa.
Uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły - Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 :)
W naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu „Praktyki zagraniczne dla ZSP2 w Piotrkowie Trybunalskim” realizowanego w ramach projektu POWER na zasadach programu Erasmus +.

Dwie uczennice naszej szkoły: Magdalena Skoczek i Kateryna Honcharuk z klasy 3d LO wzięły udział szkół w konkursie „Zrób coś z niczego” firmy Learnetic i zdobyły jedną z głównych nagród.

Cudowny klimat świąt można poczuć na wiele sposobów. Corocznym zwyczajem uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali świąteczne karty.
„Jaka to radość pomagać…” – ks. Jan Twardowski
Dzięki międzyszkolnej współpracy udało nam się zorganizować obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.
Chcieliśmy w tym dniu pokazać jak ważne są zmysły w postrzeganiu świata oraz na jakie trudności napotyka osoba, której zmysły błędnie funkcjonują.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 21 maja 2024

Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?