29-10-2021

Pamiętamy...

Początek listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny - to szczególny czas, gdy wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli w ciągu minionych miesięcy.

28-10-2021

LIGA ZAWODOWCÓW

W czwartek 28 października 2021 r. o godz. 10:00 rozpoczyna się nabór wniosków do programu stypendialnego Liga Zawodowców!
W związku z nadchodzącym DNIEM KUNDELKA (25.10.2021) w ZSP2 w Piotrkowie Trybunalskim jest organizowana zbiórka karmy dla zwierząt z piotrkowskiego schroniska.
Uczennica naszej szkoły Magda Skoczek uczestniczyła w Ogólnopolskim Festiwalu Science on Stage.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały przyznane nagrody prezydenta miasta. Wśród wyróżnionych znalazły się także osoby z naszej szkoły.
Każdy miesiąc jest obfity w najróżniejsze dni i tygodnie, podczas których świętujemy różne rzeczy. Pomysły na takie wydarzenia sprawiają, że zwracamy uwagę na pewne kwestie (np. na zjawisko autyzmu) lub mamy okazję do cieszenia się drobnymi przyjemnościami ( np. w trakcie Dnia Pozytywnego Myślenia). Niektóre wydarzenia są celebrowane co roku, a inne dopiero stają się częścią naszej kultury. Każde z nich może stać się ważnym, inspirującym i wyjątkowym dodatkiem do naszej codzienności - wszystko zależy od nas samych!
Zajrzyjcie do załącznika i zobaczcie, co przynosi nam październik!
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.
1.10.21 odbyła się Drużynowa Liga LA a 04.10.21 Sztafetowe Biegi Przełajowe. Wszystkie zmagania odbyły się w ramach Licealiady.
Przypominamy, że nasza szkoła już od 5 lat wspiera projekt „Zostań Super Zakrętakiem” realizowany przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”.
Dołącz do Szkolnego Klubu Wolontariatu – Nie musisz być superbohaterem, żeby pomagać. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy chcą pomagać i/lub podzielić się z innymi swoimi talentami do działalności w naszym Szkolnym Klubie Wolontariatu.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?