Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16.06.2021 roku odbyło się z udziałem dyrekcji szkoły uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu niemieckojęzycznego "MeineLieblingsspeise".
W ramach projektu "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się w naszej szkole kolejne stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód".
Kolejna - już VI grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w szkoleniu w zakresie programowania obrabiarek CNC.

Dnia 10.06.2021 r. odbyła się wycieczka szkolna do Ojcowskiego Parku Narodowego. W wyjeździe brali udział uczniowie z klasy 2Lc i 1Tb. Była to wycieczka sfinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach projektu ekologicznego „Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi".

Przedstawiamy harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie - sesja lato 2021.
Z czym kojarzy Wam się temat „Muzyka w Niemczech”?
Co czytelnicy zostawiają w książkach? Paragony, bilety, osobiste notatki, zdjęcia, pocztówki, dokumenty. Zdarzają się też przedmioty mniej oczywiste, jak grzebienie, pieniądze, spinki, a nawet taśma miernicza lub czapka.
Taki dzień był nam wszystkim bardzo potrzebny. Drugą część "Dnia dziecka na Piomie" wypełniła rozrywka na szkolnym boisku.
Do obejrzenia pierwsza część zdjęć z dzisiejszego "Dnia Dziecka na Piomie" - młodzież naszej szkoły uczestniczyła w kreatywnych zajęciach edukacyjnych, nieźle się przy tym bawiąc :)
Spośród nadesłanych prac "czekoladowych fantazji" jury konkursowe wyróżniło najciekawsze. Oceniane były pomysłowość, estetyka oraz komentarz.

ul. Dmowskiego 38 e

Środa 08 maja 2024

Heladiusz, Dezyderia, Amat, Michał, Stanisław, Ida, Achacjusz, Achacy

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?