Przypominamy, że już jutro - 31 maja - wszyscy uczniowie powracają do nauki stacjonarnej w szkole :)
Do zobaczenia na Dmowskiego 38e :)
Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w kursach spawania metodą MAG 135 oraz MMA 111
11 maja 2021 roku w naszej szkole odbyły w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna - Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej " odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód" .

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród stypendystów Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach III edycji projektu "Zawodowcy w Łódzkiem".
Jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród w konkursie szkolnego koła teatralnego.
30 kwietnia 2021 roku zostały wręczone nagrody laureatom konkursu fotograficznego realizowanego w ramach Edukacji ekologicznej.
Nagrody zostały zakupione ze środków WFOŚiGW w Łodzi w ramach programu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021 „Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej”.
29  kwietnia 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna - Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej" odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne "Morze Bałtyckie”.
WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ KOLEJNY KONKURS W RAMACH EDUKACJI EKOLOGICZNEJ.
Jury (5 osobowe), po burzliwej naradzie, wybrało zdjęcia, które odzwierciadlają temat. Gratulujemy zwycięzcom, zaś pozostałym serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. O terminie wręczenia nagród poinformujemy w późniejszym terminie. GRATULUJEMY…

ul. Dmowskiego 38 e

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?