ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY DO KONKURSU INDYWIDUALNEGO
Z OKAZJI DNIA CZEKOLADY :) :) :)

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
31 marca 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód" na temat: "Jakie jest nasze powietrze? Badanie czystości powietrza."
Obchodzony Światowy Dzień Świadomości Autyzmu ma na celu przybliżenie tematyki autyzmu. Ten dzień ma zwrócić uwagę na niedopuszczalną dyskryminację, nadużycia i izolację, jakich doświadczają ludzie dotknięci autyzmem oraz ich rodziny.
Konkurs frazeologiczny dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2
25 marca br odbył się V Konkurs Mechaniczny w formie online, którego celem było rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej, rozwijanie zainteresowań mechaniką oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa.

29-03-2021

This & That !

Język Szekspira to nie tylko 16 angielskich czasów, strona bierna czy stopniowanie przymiotników.
25 marca 2021 roku w naszej szkole w ramach projektu  "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się stacjonarne warsztaty ekologiczne ze "Świata Przygód" na temat: Niska emisja gazów. Przyczyny niskiej emisji. Niska emisja w Polsce i na świecie.
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie niemieckojęzycznym pt. „MeineLieblingsspeise”.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 15 sierpnia 2024

Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?