Wiemy już, że decyzją władz państwowych szkoły w czerwonej strefie epidemicznej (a do niej od pewnego czasu zaliczane jest miasto Piotrków Trybunalski) czekają zmiany.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.
W dniu 02.10.2020 r. odbyło się spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariatu, na którym 14 wolontariuszy – uczennic i uczniów naszej szkoły odebrało słowa podziękowania i uznania za ich zaangażowanie i aktywny udział w programie Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020.
Podczas walnego zebrania Szkolnego Koła SIMP został wybrany nowy zarząd koła. Prezesem Szkolnego Koła SIMP został Kamil Starczyk, wiceprezesem Dominik Lesiak a sekretarzem - Patryk Browarczyk.

21.09.2020 r. o godz. 12:45 w sali A35 odbędzie się spotkanie osób zainteresowanych pracą w Szkolnym Kole Teatralnym.
Technikum Budowy Maszyn im. Powstańców Śląskich od lat współpracuje z firmami liczącymi się na piotrkowskim rynku pracy i cenionymi w całym kraju. Bardzo to sobie cenimy. Kryzys wywołany koronawirusem sprawił, że jedna z takich firm – FAMUR, spółka zaopatrująca górnictwo w maszyny i urządzenia – nie tylko przestaje być partnerem ZSP nr 2, ale też przestaje istnieć na dotychczasowych warunkach. Blisko 200 pracowników piotrkowskiego oddziału spółki objęły zwolnienia grupowe, a ponad 30 osobom zaproponowano przejście do oddziałów w Katowicach i Nowym Sączu.
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO 10 WRZEŚNIA
Dzisiaj rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021. Jako pierwsi do szkoły przyszli uczniowie klas starszych a w samo południe - nowi uczniowie z klas pierwszych.
Informacja dot. pierwszych zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2020/2021.
Procedury dotyczące zachowania się uczniów i pracowników oraz innych osób przebywających na terenie szkoły:

ul. Dmowskiego 38 e

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?