Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim współpracuje od roku z Goethe Institut w Warszawie włączając się aktywnie w projekt Deutsch Plus.
Uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły - Błogosławionych Świąt
Bożego Narodzenia życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
Przemoc ze strony rówieśników, dyskryminacja, hejt w szkole i internecie. Brak zrozumienia przez dorosłych. Odebrana przez epidemię swoboda… Dramaty, które przeżywają młodzi ludzie, narastają błyskawicznie. Na pomoc medyczną trzeba długo czekać, ale wiele problemów można rozwiązać zwykłą rozmową.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli II i III miejsce w konkursie pod nazwą “Nasza Nowa Przestrzeń” organizowanym w ramach projektu “Partycypacja w planowaniu przestrzennym” przez Pracownię Planowania Przestrzennego w Piotrkowie Trybunalskim.
Kolejny dobry występ naszych uczniów na zapaśniczej imprezie. Podczas Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Siedlcach zdobyli 2 medale :)
W miniony weekend w Nowinach k/Kielc odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach kobiet.
16-11-2020

Informacja

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe ŚP. Ryszarda Mazeranta rozpoczną się 28 listopada (sobota) o godz. 11:30 w Kaplicy Cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci emerytowanego dyrektora naszej szkoły Ryszarda Mazeranta. W naszej pamięci zapisał się jako wyjątkowy człowiek, wychowawca, oddany pedagog - legenda naszej szkoły. Cześć Jego Pamięci.

W tym roku ze względu na pandemię wywołaną COVID - 19 102. rocznicę odzyskania niepodległości będziemy świętować w nieco inny sposób.

Ważna zmiana dla klas uczących się w zawodzie "technik pojazdów samochodowych".

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 17 września 2024

Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?